چگونه و از کجا؟شاید کسانی باشند که بخواهند بدانند، سئو را باید از کجا شروع کرد؟ اصلا برای سئو کار شدن باید چه پیش زمینه ها و چه دانش ابتدایی را برای خود ایجاد کرد؟ برای رسیدن به این موضوع نکاتی وجود دارد که ما آن را در سایت (سئوشو) برای شما مطرح می کنیم تا با ایجاد این زمینه ها قبل از ورود به حوزه سئو، بتوانید خود را بعد از آموزش سئو دریافتی، یک سئوکار بدانید.

این که اصلا سئوکار کیست و یا به چه کسانی می توان گفت سئوکار، در مقالات بعدی همین سایت برای شما مطرح خواهد شد، اما چیزی که مهم است، بعد از ایجاد دانش زمینه ای این حوزه شما باید به کسب تجربه، حتی به طریق کارآموزی، بپردازید، فارق از اینکه چقدر فعال باشید لازم است تا مدتی اصلا خاک بخورید” تا بعد از 2 سال تازه به حد قابل قبولی از دانش سئو رسیده باشید.


با این وجود جای نگرانی نیست، رعایت گزینه به گزینه مطلب زیر باعث می شود تا شما بتوانید به این جایگاه مهم دست بیابید.

 

اصول مهم در شروع سئو

1- یک تولید کننده محتوا، در شروع سئو باشید

اگر شما برای بتوانید محتوا خوب و درست تولید کنید، یک قدم در شروع سئو پیش رفته اید. خیلی از افراد با ورود به حوزه تولید محتوا و ایجاد محتوا با کیفیت و منحصر به فرد، بعدها به حوزه سئو وارد می شوند. دانستن اصول تهیه یک محتوا خوب به همراه نکات دقیق و ضروری برای یک محتوا سئو شده باعث می شود که ما در آیندمان در حوزه سئو بتوانیم یک استراتژی برای سایت هایی که کارشناس سئو آن خودمان هستیم بچینیم.


از طرفی محتوا خوب هم نظر کاربر را جلب می کنید و هم نظر موتور جستجو را. چی از این بهتر؟ از طرفی دیگر تولید محتوا در حوزه سئو خارجی نیز موثر است و به شما کمک می کنید.


احتمالا به به اینجا از دلایل اهمیت تولید محتوا داشتن دانش و دید کافی در این حوزه برای آغاز سئو مطلع شده اید.
لازم به ذکر است که در این راه باید دانش استفاده از علائم نگارشی، و نوشتن یک محتوا مطابق با اصول نگارشی را یاد بگیرد تا به موفقیت لازم در این حوزه برسید.


راهکار: برای آغاز این راه می توانید به عنوان کارآموز وارد یک مجموعه ای که، به نیرو تولید محتوا نیاز دارد بپیوندید و یا به صورت دورکاری به این کار مشغول شوید.

 

2- توسعه وب را در شروع سئو بلد باشید

برای اینکار می توانید یا استفاده از زبان های برنامه نویسی یک صفحه وب تولید کنید، و یا اگر به برنامه نویسی علاقه ای ندارید، با یادگیری استفاده از سیستم های مدیریت محتوا خاص یا CMS مثل Wordpress ، Drupal و … در این حوزه فعال باشید.


گزینه دو یعنی استفاده از سیستم های مدیریت محتوا خاص بهترین گزینه است زیرا با استفاده از امکانات گرافیکی این سیستم می توانید به راحتی و با چند کلیک یک سایت را بسازید.


از طرفی نباید از دانش برنامه نویسی به زبان وب غافل شوید، زیرا دانستن شرایط برنامه نویسی وب و استفاده از زبان هایی مثل HTML ، Css ، Java Script و … هر چند آینده شغلی شما نیست، اما با دانستن آن می توانید در آینده فرآیند برنامه نویسی، نیروهای خود را در این حوزه مدیریت کرده و آنها را به ایجاد سایت هماهنگ با اصول سئو، همگام سازید.


اگر شما با انتخاب هر کدام از گزینه های ذکر شده به این دانش برسید، می توانید با استفاده از علائم و تگ های زبان HTML در مسیر شناسایی سایت خود به خزنده موتور جستجو یا Crawler موفق بوده و بعد از جلب نظر این ربات به رتبه های اول نتایج جستجو بیاد.

 

3- مطالعه مسائل مختلف در شروع سئو

اول باید بگویم که در هر سطح و دانش از حوزه سئو که باشید، مطالعه لازم است و نباید آن را فراموش کنید. چه الان که قصد شروع سئو را دارید، و چه چند سال دیگر که به یک سئوکار موفق تبدیل شده اید و دیگر به برنامه ریزی و تعیین استراتژی در حوزه سئو می پردازید، در هر دو صورت باید مطالعه خود را داشته باشید.


دلیل اهمیت مطالعه این است که از آغاز سئو تا به امروز، تغییرات زیادی رخ داده است. قواعد و اصول، تکنیک ها، اصول پیشگیری مورد نیاز و راه های رسیدن به رتبه های برتر در سئو از آغاز تاکنون بسیار فرق کرده است پس باید بر طبق شرایط و اصول روز حوزه سئو پیش بروید تا بتوانید پیشرفت کنید.


گذشته از این موارد شما با مطالعه می توانید از لحظه ورود Crawler، بررسی سایت شما، ثبت اطلاعات و محتوا شما تا نمایش سایت شما در نتایج جستجو را می توانید با مطالعه به دست آورید. نتیجه این امر این می شود که شما با ایجاد جاده ای درست و صاف برای خزنده موتور جستجو به نتایج دلخواه خود می رسید و در حوزه سئو موفق می شود.


ضمنا مطالعه زیاد باعث می شود تا شما بتوانید ( به عنوان مدیر) برای افراد تحت امر خود یک استراتژی درست و قوی چیده تا با نظارت شما و فعالیت آنها مهمترین نتیجه لازم در حوزه سئو ایجاد شود.


همچنین باید بگویم که با مطالعه مستمر شما می توانید، اصول و تکنیک های جستجو کلمات کلیدی، سئو تکنیکال، سئو خارجی و سئو داخلی را یاد گرفته تا از آن ها در مسیر پیشرفت سایت خود بهره بگیرد.

 

منبع مقاله: /شروع-سئو/https://seosho.com

 

تاریخ انقضای یک دارو بیانگر چیست ؟

شروع سئو از کجا و چگونه؟ 3 اصل مهم برای شروع سئو

سه پکیج برتر در پروژه 6040

سئو ,حوزه ,محتوا ,یک ,سایت ,های ,حوزه سئو ,می توانید ,شروع سئو ,استفاده از ,این حوزه ,خزنده موتور جستجو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه ماینر آشپزخونه سامانه چاپ وتبلیغات نوین گرافیک نرم افزار مدیریت تعمیرگاه اسکناس نمایندگی بیمه ایران تهران Germinate فــرانچایــز باکــس همه چی راجع به هر چیزی! اندیشه های طلبگی